Scope/Argus spanriem met haak - 1 stuks bulk
| Verkoopverpakking | los / bulk |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 4.5 cm |
| Lengte verpakking | 23 cm |
| Hoogte verpakking | 3 cm |
| Bruto gewicht | 0.033 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 400 |
| Breedte grootverpakking | 41.5 cm |
| Lengte grootverpakking | 42.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 35 cm |
| Gewicht grootverpakking | 14 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German