Deurslot camper en caravan type 400
Artikelnummer
7201050
ean
8715133006288
Adviesverkoopprijs
€ 79,90
Op voorraad
De HABA deurslot type 400 biedt verschillende functies en voordelen:
- Veilig - Beschermt je waardevolle bezittingen in je caravan of camper
- Betrouwbaar - Gemaakt voor een linksdraaiende deur
- Compleet - Inclusief basis plaat en binnenslot
- Stijlvol - Uitgevoerd in zilvergrijs
- Gebruiksvriendelijk - Eenvoudig te installeren en te gebruiken
| Verkoopverpakking | wit doosje |
|---|---|
| Kleur | zilvergrijs |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 8 cm |
| Lengte verpakking | 20.5 cm |
| Hoogte verpakking | 8 cm |
| Bruto gewicht | 1.122 kg |
| Aantal per omdoos | 5 |
| Breedte omdoos | 22.3 cm |
| Lengte omdoos | 40.5 cm |
| Hoogte omdoos | 9.7 cm |
| Gewicht omdoos | 5.7 kg |
| Aantal per grootverpakking | 10 |
| Breedte grootverpakking | 23.3 cm |
| Lengte grootverpakking | 42 cm |
| Hoogte grootverpakking | 20 cm |
| Gewicht grootverpakking | 11.707 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German