C-Line wandcontactdoos 230V met klapdeksel zwart - zonder verkoopverpakking
| Type contactdoos | Schuko |
|---|---|
| Maximale aansluitspanning | 250 V AC |
| Maximale stroom | 16 A |
| Veiligheid | kinderbeveiliging, klapdeksel |
| Aan te sluiten kabeldikte | 0.5 - 2.5mm² |
| Aansluitspanning | 230 V AC |
| Stroomverbruik | 16 A |
| Energieverbruik | 4000 W |
| Frequentie | 50Hz |
| Polariteitgevoelig | nee |
| Bevestigingsmethode | vastschroeven |
| Diameter schroefgat | 3 mm |
| Afstand tussen schroefgaten lengte | 46 mm |
| Afstand tussen schroefgaten breedte | 46 mm |
| Montage | inbouw |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 53 mm |
| Lengte | 43 mm |
| Netto gewicht | 40 g |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | kunststof |
| Beschermingsgraad | IP21 |
| Certificering | CE, EN50291 |
| Verkoopverpakking | zonder verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Merk | HABA |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
| Breedte verpakking | 5.5 cm |
| Lengte verpakking | 5.5 cm |
| Hoogte verpakking | 4 cm |
| Bruto gewicht | 0.04 kg |
| Aantal per omdoos | 18 |
| Breedte omdoos | 28 cm |
| Lengte omdoos | 16 cm |
| Hoogte omdoos | 6 cm |
| Gewicht omdoos | 0.785 kg |
| Aantal per grootverpakking | 216 |
| Breedte grootverpakking | 33.8 cm |
| Lengte grootverpakking | 57.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 20.2 cm |
| Gewicht grootverpakking | 10.147 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German