Verlengkabel 10 meter neopreen 3x 1.5mm² - CEE stekker en CEE contrastekker - in kabeltas
Artikelnummer
4604813T
ean
8715133026927
Adviesverkoopprijs
€ 41,35
Uitlopend artikel - op is op!
Deze CEE verlengkabel van 10 meter is een onmisbaar item voor elke kampeertrip of boottocht. Hier zijn enkele van de belangrijkste kenmerken en voordelen:
- Robuust - gemaakt van neopreen voor duurzaamheid
- Lang - 10 meter kabel voor groot bereik
- Veilig - voorzien van CEE stekker en contrastekker
- Handig - geleverd in een tas voor eenvoudige opslag
- Specificaties - 3x 1.5mm² kabeldikte, 230V aansluitspanning
| Toepassing kabel | verlengkabel |
|---|---|
| Kabellengte | 10m |
| Type kabel | H07RN-F |
| Kabeldikte | 3x 1.5mm² |
| Type aansluiting | CEE |
| Contrastekker type | CEE |
| Hoogte | 60 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Netto gewicht | 1700 g |
| Kleur | zwart |
| Secundaire kleur | blauw |
| Materiaal | kunststof/metaal |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Verkoopverpakking | tas met full colour inlegvel / kaart |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Merk | HABA |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 1 |
| HS-code | 8544.4290.00 - 3.3% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German