Verlengkabel 25 meter neopreen 3x 1.5mm² - CEE stekker en CEE contrastekker - in doos
Artikelnummer
4605093
ean
8715133011275
Adviesverkoopprijs
€ 59,90
Op voorraad
Deze verlengkabel van 25 meter met CEE stekker en CEE contrastekker is een onmisbaar accessoire voor elke kampeerliefhebber. Hier zijn enkele van de belangrijkste kenmerken:
- Lang - Met een lengte van 25 meter, biedt het voldoende bereik.
- Stevig - De kabel is gemaakt van neopreen, wat het zeer duurzaam maakt.
- Veelzijdig - Geschikt voor gebruik met caravans, motorhomes en boten.
- CEE stekker en CEE contrastekker - Voor veilige en betrouwbare verbindingen.
- Handige opbergtas - Voor gemakkelijk transport en opslag.
| Toepassing kabel | verlengkabel |
|---|---|
| Kabellengte | 25m |
| Type kabel | H07RN-F |
| Kabeldikte | 3x 1.5mm² |
| Type aansluiting | CEE |
| Contrastekker type | CEE |
| Hoogte | 80 mm |
| Diameter | 330 mm |
| Netto gewicht | 4700 g |
| Kleur | zwart |
| Secundaire kleur | blauw |
| Materiaal | kunststof/metaal |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Verkoopverpakking | colour box |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 36 cm |
| Lengte verpakking | 36.5 cm |
| Hoogte verpakking | 8 cm |
| Bruto gewicht | 4.223 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 1 |
| HS-code | 8544.4290.00 - 3.3% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German