12 Volt USB opbouw contactdoos
| Netto gewicht | 0.04 g |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 8 cm |
| Lengte verpakking | 11 cm |
| Hoogte verpakking | 3,3 cm |
| Bruto gewicht | 0.04 kg |
| Aantal per omdoos | 25 |
| Breedte omdoos | 27.3 cm |
| Lengte omdoos | 27.3 cm |
| Hoogte omdoos | 7 cm |
| Gewicht omdoos | 1.13 kg |
| Aantal per grootverpakking | 250 |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German