C-Line video en audio contactdoos grijs - verpakt
Artikelnummer
4101520H
ean
8715133035813
Adviesverkoopprijs
€ 9,85
Op voorraad
De C-Line video en audio contactdoos zwart van HABA biedt verschillende functies en voordelen:
- Compatibel - werkt perfect met andere merken zoals Presto en Inprojal schakelmateriaal
- Veelzijdig - ideaal voor gebruik in caravans, motorhomes en boten
- Hoogwaardig - vervaardigd met kwaliteitsmaterialen voor duurzaamheid
- Praktisch - eenvoudig te installeren en te gebruiken
- Esthetisch - het strakke zwarte ontwerp past bij elk interieur
| Type contactdoos | audio-video |
|---|---|
| Bevestigingsmethode | inbouwen, vastschroeven |
| Diameter schroefgat | 3 mm |
| Afstand tussen schroefgaten lengte | 45.5 mm |
| Afstand tussen schroefgaten breedte | 45.5 mm |
| Montage | inbouw |
| Breedte | 53.5 mm |
| Hoogte | 53.5 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Netto gewicht | 40 g |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | kunststof |
| Certificering | CE |
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Aantal per grootverpakking | 150 |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German