C-Line video en audio contactdoos met Opal afdekraam grijs
Artikelnummer
4102220H
ean
8715133022271
Adviesverkoopprijs
€ 11,55
Op dit moment niet leverbaar. Bestel wel alvast.
De Opal video en audio contactdoos met afdekraam zwart is een essentieel onderdeel van je elektrische installatie wanneer je onderweg bent. Hier zijn enkele van de belangrijkste kenmerken en voordelen:
- Compatibel - Werkt met andere merken zoals Presto en Inprojal
- Veelzijdig - Geschikt voor zowel audio als video
- Stijlvol - Afgewerkt in een strakke zwarte kleur
- Gebruiksvriendelijk - Eenvoudig te installeren en te gebruiken
- Duurzaam - Gemaakt om lang mee te gaan
| Type contactdoos | audio-video |
|---|---|
| Aan te sluiten kabeldikte | 0.5 - 2.5mm² |
| Bevestigingsmethode | vastklikken, vastschroeven |
| Diameter schroefgat | 3.5 mm |
| Afstand tussen schroefgaten lengte | 46 mm |
| Afstand tussen schroefgaten breedte | 46 mm |
| Montage | inbouw |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 63 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Netto gewicht | 57 g |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | ABS |
| Certificering | CE |
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Aantal per grootverpakking | 90 |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German