C-Line 12 Volt contactdoos met antenne en satelliet aansluiting met Opal afdekraam bruin - verpakt
Artikelnummer
4102110H
ean
8715133035745
Adviesverkoopprijs
€ 15,95
Op voorraad
De Opal 12 Volt contactdoos met antenne en satelliet aansluiting met afdekraam zwart biedt verschillende functies en voordelen:
- Veelzijdig - Geschikt voor gebruik met andere merken zoals Presto en Inprojal schakelmateriaal
- Praktisch - Voorzien van een antenne en satelliet aansluiting
- Stabiel - Kan een stroomverbruik van 6A aan
- Handig - Werkt op een aansluitspanning van 12V DC
- Esthetisch - Geleverd met een stijlvol zwart afdekraam
| Type contactdoos | 12V standard cigarette, antenne, satelliet |
|---|---|
| Maximale aansluitspanning | 12 V DC |
| Maximale stroom | 6 A |
| Aan te sluiten kabeldikte | 0.5 - 2.5mm² |
| Aansluitspanning | 12 V DC |
| Stroomverbruik | 6 A |
| Energieverbruik | 72 W |
| Polariteitgevoelig | ja |
| Bevestigingsmethode | vastklikken, vastschroeven |
| Diameter schroefgat | 3.5 mm |
| Afstand tussen schroefgaten lengte | 46 mm |
| Afstand tussen schroefgaten breedte | 46 mm |
| Montage | inbouw |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 63 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Netto gewicht | 55 g |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | ABS |
| Certificering | CE |
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 13.4 cm |
| Lengte verpakking | 17 cm |
| Hoogte verpakking | 6.2 cm |
| Bruto gewicht | 0.095 kg |
| Aantal per grootverpakking | 90 |
| Breedte grootverpakking | 39.5 cm |
| Lengte grootverpakking | 59 cm |
| Hoogte grootverpakking | 38.5 cm |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German