CEE contrastekker
| Verkoopverpakking | blister |
|---|---|
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Diameter | 56 mm |
| Netto gewicht | 130 g |
| Kleur | blauw |
| Secundaire kleur | wit |
| Materiaal | kunststof |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Maximale spanning | 250 V AC |
| Maximale stroom | 16A |
| Contrastekker type | CEE |
| Penpositie | 2p + aardepen (6u) |
| Diameter kabelinvoer | 10 mm |
| Diameter kabel trekontlasting | 10 mm |
| Maximale kabeldiameter voor aansluiting L en N | 4.5 mm |
| Maximale kabeldiameter voor aardedraad | 5.5 mm |
| Klapdeksel | ja |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 13.3 cm |
| Lengte verpakking | 25.3 cm |
| Hoogte verpakking | 6.5 cm |
| Bruto gewicht | 0.167 kg |
| Aantal per grootverpakking | 30 |
| Breedte grootverpakking | 29.3 cm |
| Lengte grootverpakking | 61 cm |
| Hoogte grootverpakking | 26.5 cm |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German