Element Line CEE invoerdoos wit
| Verkoopverpakking | ophangkaart |
|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 15 cm |
| Lengte verpakking | 22 cm |
| Hoogte verpakking | 9.5 cm |
| Bruto gewicht | 0.29 kg |
| Aantal per omdoos | 8 |
| Aantal per grootverpakking | 40 |
| Breedte grootverpakking | 40.5 cm |
| Lengte grootverpakking | 59 cm |
| Hoogte grootverpakking | 38.5 cm |
| Gewicht grootverpakking | 11.5 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German