EDU 800 serviceluik voor caravan of camper
Artikelnummer
4605413
ean
8715133004239
Adviesverkoopprijs
€ 97,90
Op voorraad
De EDU 800 serviceluik voor caravan of camper biedt verschillende functies en voordelen:
- Praktisch - Gemakkelijk toegankelijk voor onderhoud en reparaties
- Robuust - Gemaakt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid
- Veilig - Houdt uw caravan of camper veilig en beveiligd
- Nettogewicht - Met een nettogewicht van slechts 1,25 kg
- Afmetingen - Totaal: 595x315mm, Inbouw: 552x277mm, Opening: 530x252mm
| Verkoopverpakking | colour box |
|---|---|
| Breedte | 345 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 865 mm |
| Netto gewicht | 1.6 g |
| Kleur | wit |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 35 cm |
| Lengte verpakking | 68.5 cm |
| Hoogte verpakking | 6 cm |
| Bruto gewicht | 2.352 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 1 |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German