Slot voor serviceluik type EDU
Artikelnummer
4605270
ean
8715133004178
Adviesverkoopprijs
€ 19,95
Op voorraad
De HABA Slot voor serviceluik type EDU biedt verschillende functies en voordelen:
- Veilig - Beschermt uw bezittingen in de caravan of camper
- Betrouwbaar - Gemaakt van duurzame materialen voor langdurig gebruik
- Makkelijk te installeren - Eenvoudig te vervangen en te monteren
- Compleet - Wordt geleverd met 2 sleutels
- Universeel - Geschikt voor verschillende soorten serviceluiken
| Verkoopverpakking | zonder verpakking |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 7 cm |
| Lengte verpakking | 14 cm |
| Hoogte verpakking | 5 cm |
| Bruto gewicht | 0.061 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 1 |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German