Tasmania Stepplanken om de opstap te stabiliseren
De Tasmania stabilisatieplaat biedt verschillende functies en voordelen:
- Extra Stabiliteit - Voorkomt het wegzakken van opstapvoeten in zachte grond
- Veelzijdig - Geschikt voor verschillende merken opstapjes
- Praktisch - Ook te gebruiken voor het stabiliseren van campingkasten of keukenmeubilair
- Duurzaam - Gemaakt van stevig kunststof
- Set van Twee - Voor extra gebruiksgemak
De Tasmania stabilisatieplaat is een onmisbaar accessoire voor elke caravan, motorhome of boot. Met deze platen zorg je ervoor dat je opstapvoeten niet in de zachte grond wegzakken. De platen zijn geschikt voor veel verschillende merken opstapjes, zoals PET, Brunner, Kingstep en natuurlijk alle HABA opstapjes. Naast opstapjes kunnen de kunststof platen ook gebruikt worden om een campingkast of keukenmeubel te stabiliseren. De platen zijn gemaakt van stevig kunststof en worden geleverd in een set van twee.
Met de Tasmania stabilisatieplaat zorg je voor extra stabiliteit en voorkom je dat je opstapjes of meubilair wegzakken in de zachte grond. Een must-have voor elke caravan, motorhome of boot!
| Verkoopverpakking | plastic zak |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Lengte | 655 mm |
| Netto gewicht | 310 g |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | kunststof |
| Certificering | CE |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 5 cm |
| Lengte verpakking | 66.5 cm |
| Hoogte verpakking | 2 cm |
| Bruto gewicht | 0.313 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Breedte omdoos | 24 cm |
| Lengte omdoos | 66 cm |
| Hoogte omdoos | 4 cm |
| Gewicht omdoos | 4 kg |
| Aantal per grootverpakking | 50 |
| Breedte grootverpakking | 26 cm |
| Lengte grootverpakking | 68 cm |
| Hoogte grootverpakking | 15.5 cm |
| Gewicht grootverpakking | 15.5 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German