Kabel opbergtas (TEUN groep)
Kabeltas
| Verkoopverpakking | plastic zak |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 42 cm |
| Lengte verpakking | 42 cm |
| Hoogte verpakking | 4 cm |
| Bruto gewicht | 0.269 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Breedte omdoos | 42 cm |
| Lengte omdoos | 42 cm |
| Hoogte omdoos | 10 cm |
| Gewicht omdoos | 3.532 kg |
| Aantal per grootverpakking | 40 |
| Breedte grootverpakking | 47 cm |
| Lengte grootverpakking | 47 cm |
| Hoogte grootverpakking | 23 cm |
| Gewicht grootverpakking | 11 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German