Abano Display voor MPPT laadregelaar
Artikelnummer
4404260
ean
8715133043443
Adviesverkoopprijs
€ 34,90
Op voorraad
De Abano Display voor MPPT laadregelaar biedt verschillende functies en voordelen:
- Duurzaam - Gemaakt van robuust plastic
- Efficiënt - Monitor de prestaties van je zonnepaneel
- Compatibel - Werkt perfect met de MPPT lader van HABA
- Gemakkelijk af te lezen - Geeft duidelijk de waarden van het zonnepaneel en de accu weer
- Eenvoudige installatie - Kan eenvoudig worden opgehangen in de caravan of camper
| Verkoopverpakking | doos met full colour sticker |
|---|---|
| Netto gewicht | 0.09 g |
| Kleur | zwart |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 12.5 cm |
| Lengte verpakking | 14.5 cm |
| Hoogte verpakking | 4 cm |
| Bruto gewicht | 0.143 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 40 |
| Breedte grootverpakking | 30.5 cm |
| Lengte grootverpakking | 43.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 29.5 cm |
| Gewicht grootverpakking | 6.485 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German