Buislamp BA9S 12V halogeen - 4W - zonder verkoopverpakking
Artikelnummer
4304196
ean
8715133001412
Adviesverkoopprijs
€ 0,60
Op voorraad
buislamp, 12V BA9S 4W, 10x28mm
| Lengte | 28 mm |
|---|---|
| Diameter | 10 mm |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | metaal/glas |
| Verkoopverpakking | los / bulk |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 1 cm |
| Lengte verpakking | 2.5 cm |
| Hoogte verpakking | 1 cm |
| Bruto gewicht | 0.0001 kg |
| Aantal per omdoos | 100 |
| Breedte omdoos | 11.2 cm |
| Lengte omdoos | 11.2 cm |
| Hoogte omdoos | 2.5 cm |
| Gewicht omdoos | 0.161 kg |
| Breedte grootverpakking | 27 cm |
| Lengte grootverpakking | 59 cm |
| Hoogte grootverpakking | 28.5 cm |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German