13-polige stekkerdoos Multicon West
Artikelnummer
4701730H
ean
8715133030146
Adviesverkoopprijs
€ 29,95
Op voorraad
7 6 MULTICON WEST, contactdoos met mistlichtafschakeling. Nieuwe verpakking voorheen art. 4701730B
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 13.3 cm |
| Lengte verpakking | 17 cm |
| Hoogte verpakking | 6.2 cm |
| Bruto gewicht | 0.196 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 24 |
| Breedte grootverpakking | 24.2 cm |
| Lengte grootverpakking | 29.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 36.5 cm |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German