Alu-Camp complete set schroefharingen 15cm (set van 8) - inclusief adapterstuk en moersleutel
- Lengte 15 cm
- 17 mm zeskantkop
- Hoogwaardig aluminium
- Inclusief ratel & adapter
- Speciale haak voor spanbanden
Ontworpen voor duurzaamheid en gebruiksgemak: de nieuwe aluminium tentharingen van HABA met een lengte van 15 cm bieden ongeëvenaarde sterkte en prestaties. De 17 mm zeskantige kop zorgt voor snelle en eenvoudige installatie, zelfs in harde grond. Gemaakt van hoogwaardig aluminium voor langdurig gebruik, seizoen na seizoen. De set bevat 8 tentharingen, een 17 mm ratelsleutel en een niet-magnetische adapter voor moeiteloze plaatsing. Een speciale haak maakt het mogelijk om spanbanden stevig vast te zetten en aan te trekken.
| Met schroefkop | Yes |
|---|---|
| Inclusief adapter voor boormachine | Yes |
| Hoogte | 150 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Netto gewicht | 640 g |
| Kleur | aluminium |
| Materiaal | aluminium |
| Verkoopverpakking | colour box |
| Aantal per verpakking | 8 |
| Merk | HABA |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
| Breedte verpakking | 8 cm |
| Lengte verpakking | 24 cm |
| Hoogte verpakking | 8 cm |
| Bruto gewicht | 0.64 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 16 |
| Breedte grootverpakking | 25 cm |
| Lengte grootverpakking | 50 cm |
| Hoogte grootverpakking | 26 cm |
| Gewicht grootverpakking | 12.6 kg |
| HS-code | 7616100099 - 6% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German