Cingoli koppelstuk voor LED strip 8mm - rechte hoek (90°) - zonder verkoopverpakking
| Verkoopverpakking | zonder verpakking |
|---|---|
| Breedte | 28 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Lengte | 5 mm |
| Netto gewicht | 2 g |
| Kleur | wit |
| Materiaal | kunststof |
| Certificering | CE |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 3 cm |
| Lengte verpakking | 3 cm |
| Hoogte verpakking | 0.5 cm |
| Aantal per omdoos | 200 |
| Breedte omdoos | 16 cm |
| Lengte omdoos | 21 cm |
| Hoogte omdoos | 3 cm |
| Breedte grootverpakking | 15.7 cm |
| Lengte grootverpakking | 9.7 cm |
| Hoogte grootverpakking | 24.2 cm |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German