C-Line 12 Volt stopcontact camper en caravan zilver
Artikelnummer
4100340
ean
8715133044815
Adviesverkoopprijs
€ 10,20
Op voorraad
De C-Line 12 Volt stopcontact voor camper en caravan biedt verschillende functies en voordelen:
- Praktisch - Sluit elk 12V-apparaat aan
- Compatibel - Past in het complete C-line assortiment
- Veelzijdig - Geschikt voor campers en caravans
- Stevig - Gemaakt van hoogwaardig materiaal
- Veilig - Maximaal stroomverbruik van 8A
| Type contactdoos | 12V standard cigarette |
|---|---|
| Maximale aansluitspanning | 12 V DC |
| Maximale stroom | 8 A |
| Aan te sluiten kabeldikte | 0.5 - 2.5mm² |
| Aansluitspanning | 12 V DC |
| Stroomverbruik | 8 A |
| Energieverbruik | 96 W |
| Polariteitgevoelig | ja |
| Bevestigingsmethode | inbouwen, vastschroeven |
| Diameter schroefgat | 3.5 mm |
| Afstand tussen schroefgaten lengte | 46 mm |
| Afstand tussen schroefgaten breedte | 46 mm |
| Montage | inbouw |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 53 mm |
| Lengte | 38.5 mm |
| Netto gewicht | 20 g |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | ABS |
| Verkoopverpakking | zonder verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Merk | HABA |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
| Breedte verpakking | 5.5 cm |
| Lengte verpakking | 5.5 cm |
| Hoogte verpakking | 4.5 cm |
| Bruto gewicht | 0.021 kg |
| Breedte omdoos | 27.5 cm |
| Lengte omdoos | 40 cm |
| Hoogte omdoos | 6 cm |
| Gewicht omdoos | 1.148 kg |
| Aantal per grootverpakking | 50 |
| Breedte grootverpakking | 28 cm |
| Lengte grootverpakking | 39.7 cm |
| Hoogte grootverpakking | 6 cm |
| Gewicht grootverpakking | 1.19 kg |
| HS-code | 8536.6990.99 - 2,3% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German