C-Line serieschakelaar bruin - verpakt
Artikelnummer
4100810H
ean
8715133022165
Adviesverkoopprijs
€ 10,95
Op voorraad
De C-Line serieschakelaar zwart biedt verschillende functies en voordelen:
- Veelzijdig - Kan worden gebruikt in combinatie met andere merken
- Duurzaam - Gemaakt van hoogwaardig kunststof
- Efficiënt - Heeft een aansluitspanning van 230V AC
- Betrouwbaar - Met een stroomverbruik van 16A
- Praktisch - Het wordt niet verpakt geleverd, wat bijdraagt aan het milieu
| Type schakelaar | mechanisch |
|---|---|
| Functie schakelaar | aan-uit |
| Maximum aansluitvermogen | 4000 W |
| Maximale aansluitstroom | 16 A |
| Aansluitspanning | 230 V AC |
| Stroomverbruik | 16 A |
| Polariteitgevoelig | nee |
| Bevestigingsmethode | inbouwen, vastschroeven |
| Diameter schroefgat | 3.5 mm |
| Afstand tussen schroefgaten lengte | 46 mm |
| Afstand tussen schroefgaten breedte | 46 mm |
| Montage | inbouw |
| Lengte | 53 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Netto gewicht | 26 g |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | ABS |
| Certificering | CE |
| Verkoopverpakking | blister |
| Aantal per verpakking | 2 |
| Merk | HABA |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 150 |
| HS-code | 8536.6990.99 - 2,3% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German