C-Line serieschakelaar grijs - verpakt
Artikelnummer
4100820H
ean
8715133022172
Adviesverkoopprijs
€ 10,95
Op voorraad
De C-Line serieschakelaar zwart biedt verschillende functies en voordelen:
- Veelzijdig - bruikbaar met andere merken
- Duurzaam - gemaakt van hoogwaardig kunststof
- Praktisch - eenvoudig te installeren
- Stijlvol - in een strakke zwarte kleur
- Veilig - met een aansluitspanning van 230V AC
| Type schakelaar | mechanisch |
|---|---|
| Functie schakelaar | aan-uit |
| Maximale aansluitstroom | 16 A |
| Aansluitspanning | 230 V AC |
| Stroomverbruik | 16 A |
| Polariteitgevoelig | nee |
| Bevestigingsmethode | inbouwen, vastschroeven |
| Diameter schroefgat | 3.5 mm |
| Afstand tussen schroefgaten lengte | 46 mm |
| Afstand tussen schroefgaten breedte | 46 mm |
| Montage | inbouw |
| Lengte | 53 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Netto gewicht | 26 g |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | ABS |
| Certificering | CE |
| Verkoopverpakking | blister |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Merk | HABA |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
| Breedte verpakking | 10.4 cm |
| Lengte verpakking | 17 cm |
| Hoogte verpakking | 4.2 cm |
| Bruto gewicht | 0.059 kg |
| Breedte grootverpakking | 23.5 cm |
| Lengte grootverpakking | 29 cm |
| Hoogte grootverpakking | 38 cm |
| Gewicht grootverpakking | 2.052 kg |
| HS-code | 8536.6990.99 - 2,3% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German