12 Volt haakse stekker UNI
| Verkoopverpakking | blister |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 10.4 cm |
| Lengte verpakking | 17 cm |
| Hoogte verpakking | 4.2 cm |
| Bruto gewicht | 0.064 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 24 |
| Breedte grootverpakking | 24 cm |
| Lengte grootverpakking | 29.4 cm |
| Hoogte grootverpakking | 37 cm |
| Gewicht grootverpakking | 1.903 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German