Buitenaansluiting CEE stekker opbouw - zonder verkoopverpakking
| Verkoopverpakking | zonder verpakking |
|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 7.5 cm |
| Lengte verpakking | 11.5 cm |
| Hoogte verpakking | 7.5 cm |
| Bruto gewicht | 0.137 kg |
| Aantal per omdoos | 10 |
| Breedte omdoos | 26 cm |
| Lengte omdoos | 13.5 cm |
| Hoogte omdoos | 11.5 cm |
| Gewicht omdoos | 1.448 kg |
| Aantal per grootverpakking | 100 |
| Breedte grootverpakking | 28.3 cm |
| Lengte grootverpakking | 70.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 25 cm |
| Gewicht grootverpakking | 15 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German