CEE 2-weg splitter
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Verkoopverpakking | zak met kopkaart |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Lengte verpakking | 33.56 cm |
| Hoogte verpakking | 5 cm |
| Bruto gewicht | 0.363 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 25 |
| Breedte grootverpakking | 39.7 cm |
| Lengte grootverpakking | 58.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 38.3 cm |
| Gewicht grootverpakking | 9.837 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German