CEE buitenaansluiting opbouw 32A - zonder verkoopverpakking
| Verkoopverpakking | zonder verpakking |
|---|---|
| Breedte | 84 mm |
| Lengte | 160 mm |
| Netto gewicht | 0.18 g |
| Kleur | blauw |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 7 cm |
| Lengte verpakking | 16.5 cm |
| Hoogte verpakking | 8.5 cm |
| Bruto gewicht | 0.181 kg |
| Aantal per omdoos | 10 |
| Breedte omdoos | 19 cm |
| Lengte omdoos | 37 cm |
| Hoogte omdoos | 16 cm |
| Gewicht omdoos | 1.991 kg |
| Aantal per grootverpakking | 100 |
| Breedte grootverpakking | 40 cm |
| Lengte grootverpakking | 95 cm |
| Hoogte grootverpakking | 33 cm |
| Gewicht grootverpakking | 21 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German