Power Line USB lader inbouw met 2x USB-A met maximale laadstroom 3.1A
| Breedte | 37 mm |
|---|---|
| Hoogte | 37 mm |
| Lengte | 51 mm |
| Netto gewicht | 0.023 g |
| Kleur | zwart |
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 150 |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German