Combi aardlekautomaat 30mA B6A type A
| Zekeringkast grootte | 2-module |
|---|---|
| Montagemethode | snap-on fixing rail 35mm EN50022 |
| Beschermingsgraad component | IP20 |
| Component type 1 | aardlekautomaat |
| Nominale stroomsterkte | 6A |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Dikte aansluitkabel | 1 - 25 mm² |
| Nominale spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Hoeveelheid polen | 2 |
| Bevestigingsmethode | vastklikken |
| Montage | opbouw |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Netto gewicht | 193 g |
| Kleur | wit |
| Secundaire kleur | blauw |
| Materiaal | ABS |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Certificering | CE |
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 13.4 cm |
| Lengte verpakking | 17.4 cm |
| Hoogte verpakking | 6.5 cm |
| Bruto gewicht | 0.244 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 24 |
| Breedte grootverpakking | 24 cm |
| Lengte grootverpakking | 29.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 37 cm |
| Gewicht grootverpakking | 6.035 kg |
| HS-code | 8536 3010 90 - 0,0% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German