kWh-meter
| Montagemethode | snap-on fixing rail 35mm EN50022 |
|---|---|
| Beschermingsgraad component | IP21 |
| Dikte aansluitkabel | 1 - 25 mm² |
| Nominale spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Bevestigingsmethode | vastklikken |
| Lengte | 91.5 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Netto gewicht | 75 g |
| Kleur | wit |
| Materiaal | ABS |
| Beschermingsgraad | IP21 |
| Certificering | CE |
| Verkoopverpakking | blister |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 13.3 cm |
| Lengte verpakking | 17 cm |
| Hoogte verpakking | 6 cm |
| Bruto gewicht | 0.177 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 90 |
| Breedte grootverpakking | 40 cm |
| Lengte grootverpakking | 59 cm |
| Hoogte grootverpakking | 38 cm |
| HS-code | 9028 30 11 00 - 0.0% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
| Gebruikershandleiding | Bekijk de gebruikershandleiding |
|---|
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German