Solar Power 100 caravan en camper zonnepaneel 100W
Artikelnummer
4404150
ean
8715133043559
Adviesverkoopprijs
€ 129,90
Op voorraad
De Solar Power 100 is een zonnepaneel van 100W, speciaal ontworpen voor caravans en campers. Hier zijn enkele van de belangrijkste kenmerken en voordelen:
- Duurzaam - Gemaakt van lichtgewicht aluminium
- Compact - Past perfect op het dak van een caravan of camper
- Efficiënt - Genereert maximaal 100W aan energie
- Milieuvriendelijk - Maakt gebruik van zonne-energie
- Compleet - Wordt geleverd met aansluitbenodigdheden
| Verkoopverpakking | doos met full colour sticker |
|---|---|
| Breedte | 680 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Lengte | 790 mm |
| Netto gewicht | 8.16 g |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | aluminium |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 1 |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German