Bevestigingsklemmen voor Insight voortentverlichting 4302017 - set van 2 stuks
Artikelnummer
4302017B
ean
8715133023407
Adviesverkoopprijs
€ 3,50
Op voorraad
set bevestigingsklemmen voor Insight Art. 4302017
| Verkoopverpakking | plastic zak |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 9 cm |
| Lengte verpakking | 8.5 cm |
| Hoogte verpakking | 2 cm |
| Bruto gewicht | 0.014 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 1 |
| Breedte grootverpakking | 20 cm |
| Lengte grootverpakking | 39.7 cm |
| Hoogte grootverpakking | 19 cm |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German