Northpole koelbox standaard
De Northpole koelbox standaard biedt verschillende functies en voordelen:
- Verstelbaar - in hoogte verstelbaar in 2 posities
- Duurzaam - gemaakt van aluminium en plastic
- Praktisch - met een maximaal draaggewicht van 40kg
- Compact - gemakkelijk op te bergen door compacte afmetingen
- Lichtgewicht - met een nettogewicht van slechts 1.4kg
De Northpole koelbox standaard is een onmisbaar accessoire voor jouw kampeertrip. Dankzij de verstelbare hoogte kan je de standaard aanpassen aan jouw behoeften, terwijl het lichte gewicht en de compacte afmetingen ervoor zorgen dat je hem gemakkelijk kan opbergen en transporteren. Met een maximaal draaggewicht van 40kg, is deze standaard geschikt voor de meeste koelboxen.
Must contain h2 SEO keyword. De standaard voor koelbox van Northpole is gemaakt van duurzaam aluminium en plastic, waardoor hij bestand is tegen de uitdagingen van het buitenleven. Of je nu gaat kamperen met de caravan, motorhome of boot, deze standaard zorgt ervoor dat jouw koelbox altijd veilig en stabiel staat.
| Verkoopverpakking | colour box |
|---|---|
| Breedte | 445 mm |
| Hoogte | 345 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Netto gewicht | 1.4 g |
| Kleur | zilvergrijs |
| Materiaal | aluminium |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 11.5 cm |
| Lengte verpakking | 63 cm |
| Hoogte verpakking | 8 cm |
| Bruto gewicht | 1.641 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 12 |
| Breedte grootverpakking | 48.2 cm |
| Lengte grootverpakking | 64.2 cm |
| Hoogte grootverpakking | 25.5 cm |
| Gewicht grootverpakking | 5.013 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben het product onlangs bij ons afgenomen. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het product nog op voorraad hebben.
English
French
German