Bermuda dubbele opstap staal
- Stevig - gemaakt van duurzaam staal
- Praktisch - dubbele treden voor gemakkelijke toegang
- Veilig - biedt stabiele ondersteuning
- Compact - neemt weinig ruimte in
- Veelzijdig - geschikt voor caravans, motorhomes en boten
- Stevig - gemaakt van duurzaam staal
- Praktisch - dubbele treden voor gemakkelijke toegang
- Veilig - biedt stabiele ondersteuning
- Compact - neemt weinig ruimte in
- Veelzijdig - geschikt voor caravans, motorhomes en boten
De Bermuda opstap kan een draaggewicht aan tot 150kg. Het antislipoppervlak aan de bovenkant van de dubbele treden zorgt ervoor dat je er iedere keer veilig op kan stappen, zonder weg te glijden. De onderkant van de pootjes zijn ook nog eens voorzien van rubberen dopjes, zodat de opstap goed stevig staat op zelfs de wat gladdere ondergronden.
| Maximale belasting | 150 kg |
|---|---|
| Afvarcharen oppervlakte plateau 1 | 260x380 mm (lxb) |
| Afvarcharen oppervlakte plateau 2 | 260x380 mm (lxb) |
| Hoogte 1ste opstap trede | 205 mm |
| Maximale opstaphoogte | 380 mm |
| Opstap uitvoering | dubbel |
| Anti slip mat(ten) | ja |
| Breedte | 634 mm |
| Hoogte | 380 mm |
| Lengte | 424 mm |
| Netto gewicht | 3700 g |
| Kleur | zilvergrijs |
| Secundaire kleur | zwart |
| Materiaal | staal |
| Verkoopverpakking | zonder verpakking |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Aantal per omdoos | - |
| Aantal per grootverpakking | 6 |
| HS-code | 7326 90 98 90 2.7% |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German