Luna camper en caravan opbouwspot - ECE R10 - geborsteld staal met melkglas - zonder verkoopverpakking
Luna opbouwspot met schakelaar. Lichtopbrengst is vergelijkbaar met 15W halogeen.
| Lengte | 60 mm |
|---|---|
| Breedte | 113 mm |
| Netto gewicht | 0.22 g |
| Kleur | mat chroom |
| Materiaal | metaal |
| Beschermingsgraad | IP21 |
| Certificering | ECE R10 |
| Verkoopverpakking | wit doosje |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 10.5 cm |
| Lengte verpakking | 11 cm |
| Hoogte verpakking | 7 cm |
| Bruto gewicht | 0.25 kg |
| Breedte grootverpakking | 38 cm |
| Lengte grootverpakking | 55 cm |
| Hoogte grootverpakking | 34.5 cm |
| Gewicht grootverpakking | 17 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German