Tentsafe stormband voor over de voortent
| Verkoopverpakking | colour box |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 10 cm |
| Lengte verpakking | 39 cm |
| Hoogte verpakking | 7 cm |
| Bruto gewicht | 1.235 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 16 |
| Breedte grootverpakking | 42 cm |
| Lengte grootverpakking | 42 cm |
| Hoogte grootverpakking | 30.5 cm |
| Gewicht grootverpakking | 20 kg |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
Onderstaande winkels hebben HABA producten in het assortiment. Bel de betreffende winkel om te informeren of zij het gewenste product op voorraad hebben.
English
French
German