Thu-Fia-Dome Stormbanden Set Freizeitschmiede
Artikelnummer
7601195FS
ean
8715133043054
Adviesverkoopprijs
€ 24,75
Op voorraad
| Verkoopverpakking | colour box |
|---|
| Verkoopeenheid | 1 |
|---|---|
| Breedte verpakking | 9.8 cm |
| Lengte verpakking | 41.1 cm |
| Hoogte verpakking | 6 cm |
| Bruto gewicht | 0.986 kg |
| Aantal per omdoos | 1 |
| Aantal per grootverpakking | 16 |
| Breedte grootverpakking | 20.3 cm |
| Lengte grootverpakking | 53.5 cm |
| Hoogte grootverpakking | 20.2 cm |
| Log in om deze informatie te kunnen bekijken |
English
French
German